Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
У центральному парку в Луцьку оновлять атракціони

Оновлення на часі.

Фото: Волинські новини.

У центральному парку в Луцьку оновлять атракціони

Частково роботи з благоустрою території вже тривають

30 січня 2023 року відділом управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради проведено електронний аукціон з оренди майна, розташованого в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки міста Луцька, а саме атракціонів: «Веселі гірки», «Орбіта», «Автодром», «Сюрприз», «Колесо огляду». Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Найближчим часом на території Центрального парку розпочнуться роботи з демонтажу та реставрації старих атракціонів (включно з «Колесом огляду»), а також облаштування нових місць їх розташування.

Суттєвою умовою для орендаря є проведення ремонтних робіт та поточне обслуговування атракціонів за його рахунок, а також їх повторне експертне обстеження для подальшої експлуатації.

Переможцем аукціону визначено фізичну особу-підприємця Сбітнєва Тараса Валентиновича. Отож, найближчим часом на території Центрального парку розпочнуться роботи з демонтажу та реставрації старих атракціонів (включно з «Колесом огляду»), а також облаштування нових місць їх розташування.

Частково роботи з благоустрою території вже тривають.

Читайте також: Переселенка з Харкова відкрила в Луцьку дитячу медіашколу.

Telegram Channel