Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
У Львові монахині зводять притулок для самотніх жінок

Місцеві мешканки дбають про приїжджих, які лишилися без домівок.

Фото suspilne.media.

У Львові монахині зводять притулок для самотніх жінок

Там зможе проживати до 70 людей

У Львові релігійне згромадження сестер-альбертинок зводить притулок для жінок, яким немає де жити. Будівництво відбувається за гроші релігійних організацій, також допомагають благодійники, передає Суспільне.

В одному зі спальних районів Львова католицька релігійна організація сестер-альбертинок зводить жіночий притулок. Там зможуть жити матері з дітьми та жінки, які втратили дім. За словами монахині сестри Ієроніми, там зможе проживати до 70 людей.

«Зараз бачимо, що у Львові є багато жінок, матерів, які приїхали зі Сходу України. Тут десь живуть на квартирах чи в якомусь осередку. І для них це дуже важко. Знаю, що не мають куди повертатися, бо не мають свого дому. А вже немає навіть міста, Авдіївка, там вже немає де повертатися», — каже монахиня згромадження сестер-альбертинок сестра Ієроніма (Дорота Кондрацька).

«Знаю, що не мають куди повертатися, бо не мають свого дому. А вже немає навіть міста, Авдіївка, там вже немає де повертатися», — каже монахиня згромадження сестер-альбертинок сестра Ієроніма (Дорота Кондрацька).

Роботи розпочали у 2020 році. Та через пандемію коронавірусу, а згодом — повномасштабну війну, не змогли швидко завершити будівництво.

 

 

 

«На даний час зроблені роботи з облаштування комунікацій, проведена електрика, зроблена вода, підведена каналізація до будинку. Зроблена міні-котельня, проводяться роботи по газифікації котельні», — каже головний інженер фірми-підрядника Євгеній Ковтанюк.

Прихисток складатиметься з трьох частин: двох житлових корпусів і костелу між ними. Також там буде спільна їдальня, а ще — пральня та кухня. Монахині також будуть мешкати у прихистку.

 

 

 

«Будуть мешкати жінки самотні з дітьми. Також переселенці зі Сходу України. Вони тут будуть проживати. В кожній кімнаті для жінок передбачена ванна. Зроблені вже повністю всі роботи, крім фарбування і укладання ламінату», — каже представник фірми-підрядника Тарас Куліш.

За словами Тараса Куліша, роботи планують завершити до вересня 2023.

Читайте також: «За останній тиждень на Волині розселили більше трьох сотень переселенців»

Telegram Channel