Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
«Весняний контрнаступ не за горами»: Сирський про необхідність тримати Бахмут

Переможемо.

Фото ТСН.

«Весняний контрнаступ не за горами»: Сирський про необхідність тримати Бахмут

Залучені до оборони Бахмута на Донеччині українські війська не дають окупантам реалізувати їхній задум та змушують відмовитись від просування вперед. Україні треба виграти час для весняного контрнаступу

Про це заявив командувача Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський. «Для оборони Бахмуту залучені сили та ресурси, які не дають противнику реалізувати свій задум, ламають його плани та змушують відмовитись від просування вперед», - повідомив генерал-полковник.

Зараз українські захисники на своїх плечах тримають східний фронт, та «не шкодуючи ані себе, ані ворогів завдають йому максимальних втрат».

За його словами, зараз українські захисники на своїх плечах тримають східний фронт, та «не шкодуючи ані себе, ані ворогів завдають йому максимальних втрат». «Необхідно виграти час для накопичування резервів та початку весняного контрнаступу, який вже не за горами», - зауважив командувач Сухопутних військ.

Наголошується, що Сирський перебуває на найважливіших ділянках фронту разом зі своїми підрозділами. Українські військові дають гідну відсіч ворогу та продовжують утримувати місто.

Telegram Channel