![У Волинському ляльковому театрі буде новий очільник](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/zc/k5ihr4-b2xpdnfc53cpkypswtrsvga7lffiszca.png)
Волинський академічний обласний театр ляльок.
У Волинському ляльковому театрі буде новий очільник
Члени профільної комісії облради підтримали рішення щодо призначення нового виконувача обов'язків директора Волинського академічного обласного театру ляльок
Проєкт рішення підтримали у четвер, 9 березня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку.
Про це повідомляє VSN.
Зважаючи на заяву директора установи Миколи Каліщука, яка надійшла на адресу обласної ради, виконувати обов'язки директора - художнього керівника - лялькового театру призначили Вадима Хаїнського. Раніше він був заступником директора з питань економіки та фінансів у театрі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/oy/yisz5e-0x0-890x500-oxxw7qandjgfc4vnyfhvkwoatf357oyk.png)
Він буде обійматиме посаду виконувача обов'язків директора до призначення керівника в установленому порядку або до видання іншого розпорядчого документа.
До слова, раніше Вадим Хаїнський був керівником дитячої театральної студії «Бешкетники»
Читайте також: «Грішниця: історія кохання на ніч».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)