Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
У Рівному суд передав державі майже тонну бурштину на 2,3 млн грн

Це каміння, яке було речовим доказом у кримінальному провадженні.

Волинь-нова

У Рівному суд передав державі майже тонну бурштину на 2,3 млн грн

Рівненський міський суд передав у власність держави бурштин, який був речовим доказом у кримінальному провадженні і який вилучили під час досудового розслідування

Рівненський міський суд задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої екологічної прокуратури Рівненської обласної прокуратури та надав дозвіл на передачу у власність держави та подальший продаж майже 950 кг бурштину. Це каміння, яке було речовим доказом у кримінальному провадженні і яке вилучили під час досудового розслідування - згідно з висновком гемологічної експертизи - вартує понад 2,3 млн грн.

Кошти від його подальшого продажу зараховуються до державного бюджету України. 

Про це повідомила Рівненська обласна прокуратура.

Наразі вирішується питання його фактичної передачі до Державного сховища дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України для зарахування до відповідного Державного фонду та його подальшої реалізації.

А загалом, як інформують у прокуратурі, від початку року на Рівненщині у власність держави передали майже 1,1 тонни «сонячного каміння» на понад 2,6 млн гривень. Кошти від його подальшого продажу зараховуються до державного бюджету України. 

Telegram Channel