Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
У Мінкульті розповіли про «початок процесу» з Почаївською Лаврою

Фото: УНН.

У Мінкульті розповіли про «початок процесу» з Почаївською Лаврою

Керівник Почаївської Лаври митрополит Володимир не пустив державних представників до церкви і звернувся до суду, щоб її повернути у користування

«Священник, який керує в цій Лаврі, не допустив представників заповідника до цієї церкви. Відповідно, має відкритися кримінальне провадження, щодо перешкоджання використання майном держави. Тобто, в Почаївській Лаврі процес розпочався», - повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко в ефірі національного телемарафону, пише УНН.

Будуть інші процеси, по інших заклдах, де припинили дію угоди оренди користування майна відомими об’єктами, які належать до історичної спадщини України.

Своєю чергою, за словами Ткаченка, керівник Почаївської Лаври подав позов до суду, щоб УПЦ МП повернули в користування церкву на території Почаївської Лаври, з якою закінчилася угода.

Міністр додав, що так само будуть інші процеси, по інших заклдах, де припинили дію угоди оренди користування майна відомими об’єктами, які належать до історичної спадщини України.

Читайте також: Лякає «апокаліпсисом» російською: митрополит УПЦ МП Павло каже, що не піде з Лаври.

Telegram Channel