Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Росія знизила загальний темп наступу в Україні, – ISW

Фото ілюстративне / DW.

Росія знизила загальний темп наступу в Україні, – ISW

Тиск ЗС РФ скоротився по всій лінії фронту

Загальний темп операцій окупаційних сил, схоже, знизився у порівнянні з попередніми тижнями, вважає Інститут вивчення війни.

Аналітики посилаються на слова спікера Об'єднаного прес-центру Сил оборони таврійського напрямку полковника Олексія Дмитрашковського, який заявив напередодні, що щоденні російські наземні атаки через великі втрати РФ в живій силі і техніці скоротилися з 90 до 100 атак до 20-29 в день, передає УНІАН.

Щоденні російські наземні атаки через великі втрати РФ в живій силі і техніці скоротилися з 90 до 100 атак до 20-29 в день.

Аналітики підтверджують, що тиск ЗС РФ скоротився по всій лінії фронту. Наступ окупантів, ймовірно, наближається до кульмінації, якщо ще не досяг кульмінації на Луганщині.

Успіхи росіян в Луганській області мінімальні, підтверджують експерти. А ось українським військам, ймовірно, нещодавно вдалося провести контратаки і відвоювати територію в регіоні.

ISW не змогла підтвердити участь 2-ї мотострілецької дивізії в наступі в Луганській області, оскільки в січні в Луганській області, як повідомлялося, було перекинуто якісь невизначені елементи - єдине велике з'єднання, яке, за оцінками, працює, але ще не задіяно.

«Неясно, чи була 2-га мотострілецька дивізія вже розгорнута і її не помітили, або ж вона очікує розгортання в Луганській області чи в інших районах фронту. Однак введення в дію двох або трьох полків, що входять до складу 2-ї мотострілецької дивізії, навряд чи значно відстрочить або поверне назад кульмінацію російського наступу в Луганській області, особливо якщо врахувати, що принаймні п'ять російських полків безумовно були повністю задіяні в цьому районі, ймовірно, разом з деякими іншими, але російські сили досі не змогли домогтися істотних успіхів», - йдеться у звіті Інституту.

Читайте також: Відбили понад 75 атак ворога: ситуація на фронті станом на ранок 16 березня.

Telegram Channel