Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
«Мобілізованих без підготовки не відправляють на передову»

«Наразі повістки через «Дію» не видають. І це не опрацьовують».

Фото із сайту armyinform.com.ua.

«Мобілізованих без підготовки не відправляють на передову»

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр (на фото) запевнила, що мобілізованих не направляють на передову без належної підготовки, а повістки через «Дію» навіть не обговорюють

Вона заявила, що російська пропаганда використовує фейки та міфи для дискредитації мобілізації в Україні.

«Наразі повістки через «Дію» не видають. І це не опрацьовують», – наголосила вона.

Маляр додала, що в Україні не мобілізовують жінок без їхньої згоди, навіть медиків. Військовозобов'язана жінка може отримати повістку лише для уточнення даних. Бо вони, згідно з законом, повинні це робити кожні 5 років.

Військовозобов'язана жінка може отримати повістку лише для уточнення даних. Бо вони, згідно з законом, повинні це робити кожні 5 років.

«Ще один російський наратив, що мобілізованих одразу без підготовки відправляють в Бахмут. Насправді мобілізованих, які не мають досвіду військової служби, скеровують до навчальних центрів. Через масштабну війну підготовка рядового й сержантського складу відбувається за скороченими термінами, але без зниження якості навчання.

Якщо вас без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край, ви маєте повідомити про це на телефони гарячої лінії. Для того, щоб оперативно розібратись і вжити заходів, потрібно назвати ім'я та прізвище мобілізованої особи й номер військової частини, в яку направили, та який ТЦК СП відправив. Номери гарячої лінії Міністерства оборони: 0−800−500−410, 0−800−500−442 та 044−454−44−99», – зауважила вона.

Читайте також на volyn.com.ua: «Залишатися Героєм перед розстрілом – це те, що залишається у віках (Пам'яті Олександра Мацієвського)».

Telegram Channel