На Волині судили 55-річного чоловіка, який вбив собаку
Зловмисник відбувся умовним покаранням
Чоловік пояснив, що вчбив пса, бо той начебто подушив свійську птицю, однак під час досудового розслідування точну кількість шкоди так встановлено і не було. Про це пише Zaxid.net.
Як йдеться у вироку Ківерцівського райсуду, інцидент стався 7 березня минулого року в селі Дідичі Олицької громади. Обвинувачений, помітивши чужого пса, який начебто подушив птицю, взяв мисливську рушницю, вийшов у поле біля будинку і вистрелив у собаку. Внаслідок вогнепального поранення тулуба тварина померла.
Санкція статті передбачає мінімально рік обмеження волі. Це покарання і призначив суддя, але від його відбування звільнив, обмежившись лише роком іспитового терміну.
На судовому засіданні стрілець визнав провину та заявив, що розкаявся. Суд взяв це до уваги як пом'якшуючу обставину. Натомість обтяжуючих обставин суд не виявив.
Суддя Олександр Костюкевич визнав чоловіка винним у порушенні ч.1 ст. 299 ККУ (жорстоке поводження з тваринами). Санкція статті передбачає мінімально рік обмеження волі. Це покарання і призначив суддя, але від його відбування звільнив, обмежившись лише роком іспитового терміну. Рушницю суд постановив конфіскувати.
Останні новини:
- На Волині через дощі на полях оселилися лебеді та грузнуть трактори.
- На Волині переселенка та її старенька матір бояться, що їх видворять із села.
- У важкому бою загинув боєць батальйону «Вовки Да Вінчі» Іван Ротар-«Мілан».
- Завтра у Городищенську громаду прибуде кортеж із тілом загиблого воїна Івана Грасимюка.
- Росіяни вбили її дітей, чоловіка і батьків...