Курси НБУ $ 42.17 € 43.32
Луцьк купить 4 вживаних тролейбуси у Європі

Ціна договору становить 4,452 млн грн.

Фото із сторінки Ігоря Поліщука у Facebook.

Луцьк купить 4 вживаних тролейбуси у Європі

Вони замінять старі радянські

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук:

«Сьогодні Луцьке підприємство електротранспорту уклало договір на поставку 4-х тролейбусів для нашого міста.

Ми придбали сучасні тролейбуси 2007-2011 років випуску, які замінять старі передаварійні радянські моделі, котрі досі наявні на вулицях Луцька.

Всі закупівлі відбувалися через систему Prozorro.

Серед них:

- 2 тролейбуси – моделі Solaris Trollino 12 2007 та 2008 років випуску;

- 2 одиниці – моделі SAM MPKII (на базі Jelcz) 2011 року випуску.

 

 Усі придбані тролейбуси є низькопідлоговими, адаптовані для перевезень маломобільних категорій осіб, оснащені пандусами для пасажирів на кріслах колісних та мам із візочками, комфортним, ергономічним пасажирським салоном та зручними сидіннями.

Тролейбуси раніше експлуатувалися в країнах Євросоюзу та відповідають усім безпековим нормативам ЄС та України.

Ціна договору становить 4,452 млн грн.

Поставки плануються протягом квітня-травня цього року. Після проведення реєстраційних процедур та підготовчих робіт тролейбуси виїдуть на маршрути міста.

Всі закупівлі відбувалися через систему Prozorro», - зазначив мер.

Реклама Google

Telegram Channel