Курси НБУ $ 41.53 € 48.02
Амфетамін в автомобілі та хабар поліцейським: лучанин постане перед судом

Останнє слово – за судом.

Фото torange.biz.

Амфетамін в автомобілі та хабар поліцейським: лучанин постане перед судом

Зловмисник вже був раніше судимий за наркозлочини

Прокурори Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 34-річним жителем Луцька незаконного придбання, перевезення та зберігання без мети збуту психотропної речовини у великих розмірах, а також надання ним неправомірної вигоди працівникам поліції  (ч. 2 ст. 309, ч. 1 ст. 369 КК України).

Аби уникнути покарання за свої незаконні дії, він запропонував та надав правоохоронцям неправомірну вигоду в сумі 33100 гривень.

Судимий уже, в тому числі за наркозлочин, чоловік перевозив у власному авто амфетамін та увечері 05 березня 2023 року був зупинений працівниками поліції на вулиці Конякіна в обласному центрі Волині.

Аби уникнути покарання за свої незаконні дії, він запропонував та надав правоохоронцям неправомірну вигоду в сумі 33100 гривень. Далі – слово за судом.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.
Telegram Channel