Курси НБУ $ 42.17 € 43.64
Вимагали «данину» за вилов риби – на Волині викрили на хабарництві двох посадовців (Фото)

«Бізнес» накрився.

Фото пресслужби Волинської обласної прокуратури.

Вимагали «данину» за вилов риби – на Волині викрили на хабарництві двох посадовців (Фото)

За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) обласної прокуратури двом співробітникам управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Волинській області повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України)

Заступник начальника управління та заступник начальника одного із відділів вимагали й одержували з громадянина «данину» за безперешкодний вилов риби. Хабарники обіцяли не притягувати рибалку до адміністративної і кримінальної відповідальності в разі виявлення порушень під час рейдів.

Посадовців затримано 02 травня 2023 року під час одержання чергового траншу – 10 000 гривень.

У ході санкціонованих судом обшуків у оселях та службових кабінетах обох фігурантів вилучені кошти, одержані як неправомірна вигода.

Хабарники обіцяли не притягувати рибалку до адміністративної і кримінальної відповідальності в разі виявлення порушень під час рейдів.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою та про відсторонення їх від займаних посад.

Викрито їх за оперативного супроводу працівників УСР у Волинській області ДСР Національної поліції України.

Досудове розслідування здійснювало ТУ ДБР у Львові.

Схожі новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.
Telegram Channel