Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
До Києва прибула президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

Фото: Твіттер Урсули Фон дер Ляєн.

До Києва прибула президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

Вона хоче разом з українцями відзначити День Європи та наголосила на тому, що Україна є частиною єдиної європейської родини

«Добре знову бути в Києві, де цінності, які є важливими для нас, захищаються щодня. Тож це дуже належне місце, щоб святкувати День Європи саме тут. Я вітаю рішення президента Зеленського відзначати День Європи 9 травня також тут, в Україні, - написала Президент Єврокомісії на своїй сторінці у мережі Twitter, передає Укрінформ.

Перед початком візиту Урсула фон дер Ляєн розповіла про головні його цілі.

«Я дуже вітаю рішення Президента Зеленського оголосити 9-те травня Днем Європи. Україна є частиною нашої європейської родини. Моя присутність у Києві сьогодні, 9-го травня, є символічною, але також вона є ознакою дуже важливої та дуже практичної реальності: ЄС працює пліч-о-пліч з Україною у багатьох питаннях», - наголосила Урсула фон дер Ляєн.

Я дуже вітаю рішення Президента Зеленського оголосити 9-те травня Днем Європи. Україна є частиною нашої європейської родини.

Вона зауважила, що має намір обговорити з керівництвом України декілька ключових напрямків співробітництва, від доставки боєприпасів до надання суттєвої фінансової допомоги для життєздатності держави та для відновлення України. Важливою темою стануть зусилля з забезпечення відповідальності росії за злочин агресії, що скоєний проти України. Ще один напрямок дискусії – підготовка ґрунту для початку переговорів з Україною про входження до ЄС.

«Ми продовжуємо збільшувати тиск на росію. Це один із пунктів, про які я проінформую Президента Зеленського. Фокус (уваги) буде зараз зроблений на жорсткій імплементації санкцій та у вжитті заходів, щоб не допустити їх обминання. Ми рішуче налаштовані закрити існуючі прогалини. Ніхто не мусить мати у цьому жодних сумнівів», - підкреслила Президент Єврокомісії.

Читайте також: Ліквідували вже понад 195 тисяч окупантів: свіжі втрати ворога на 9 травня.

Telegram Channel