Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Лукашенко повертався з параду «побєдобєсія» під крапельницею

Виглядав він не дуже.

Скриншот ТСН.

Лукашенко повертався з параду «побєдобєсія» під крапельницею

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко після параду 9 травня у Москві не з’явився на обіді президента РФ Володимира Путіна з лідерами інших держав

Білоруському диктатору стало погано і після параду він під крапельницею вирушив додому у супроводі «швидкої». Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, пише ТСН.

Зазначається, що після параду Лукашенку різко стало погано, і він залишив Москву.

Перед цим співробітники Федеральної служби охорони посадили білоруського диктатора до електромобіля служби безпеки та відвезли до місця покладання вінків.

ЗМП також інформують, що в останній тиждень Лукашенко серйозно захворів, і всі заходи за його участю було скасовано. Однак самопроголошений президент Білорусі все ж прибув на парад до Москви на особисте прохання Путіна.

Назад до аеропорту у Москві політика супроводжувала карета швидкої допомоги.

Пропагандисти також повідомляють, що Лукашенку надали бригаду лікарів: «Він скасував усі зустрічі, перебуває під крапельницею».

Назад до аеропорту у Москві політика супроводжувала карета швидкої допомоги.

Путін 9 травня провів у Москві традиційний парад «побєдобєсія». Окрім Лукашенка, до російського диктатора приїхали президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, прем’єр Вірменії Нікол Пашинян, президенти Таджикистану Емомалі Рахмон, Киргизстану Садир Жапаров та Узбекистану Шавкат Мірзійоєв. 

Що цікаво, Токаєв, Пашинян та Рахмон відмовилися почепити на свій одяг колорадські стрічки. Лукашенко зробив це лише перед самим покладанням квітів.

Читайте також: Казус на параді Перемоги в москві: путін злякався гучного барабану.

Telegram Channel