![Під час пожежі у Луцькому районі врятували двох зайченят (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/t7/nzr34d--1x82-1200x800-dgwf7nxeuxh3x33dud4rxz2wzidxut74.jpg)
Під час пожежі у Луцькому районі врятували двох зайченят (Фото)
Біля села Берестяне запалили сухостій
Хоча вогонь вдалося оперативно локалізувати і не допустити до лісу, все ж встигло вигоріти до 2 га сухостійної трави. Про це повідомляє Поліський лісовий офіс.
Працювали на місці пожежні екіпажі з автомобілями та іншою технікою філії «Ківерцівське лісове господарство», залучено пожежне авто Цуманської територіальної громади, в зоні відповідальності якої і виникло загоряння.
За такі дії передбачена адміністративна та навіть кримінальна відповідальність, це ще й жорстокий злочин проти природи.
Врятовані під час пожежі зайчики тепер житимуть у вольєрі філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство». Про них дбатимуть, поки не подорослішають. А тоді тваринок знову відпустять у рідне середовище - дику природу.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/2f/hficib--1x0-938x1280-mp6b4cknk764mvd2fcc4pevnwqhbp2f6.jpg)
Читайте також: Рятувальники Рівненщини показали, як вночі приборкували вогонь (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)