![«Волинська» бригада провела флешмоб до Дня вишиванки у місті на сході, яке захищає](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/tm/vdhr63-4yw6rrk3qjrb7id77upbtqqxqb2nmtmw.jpg)
Переможемо.
«Волинська» бригада провела флешмоб до Дня вишиванки у місті на сході, яке захищає
Волиняни тримають фронт на Харківщині
Про це йдеться на сторінці 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого у facebook:
«Як велить серце і час, військослужбовці 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого спільно з представниками місцевої влади, побратимами з інших бригад, рятувальниками, представниками критичної інфраструктури взяли участь у флешмобі до Дня вишиванки, який відбувся сьогодні у місті Куп'янськ.
Взяли участь у флешмобі до Дня вишиванки, який відбувся сьогодні у місті Куп'янськ.
Попри те, що близько фронт, а ворог біснується, деокупований Куп'янськ живе, а сьогодні він був сонячним і барвистим - його захищають воїни Князівської бригади. І нехай сьогодні більшість із них не в вишиванках, а в бронежилетах, вишиванка, як і сама Україна в кожного з них - у серці!
З Днем вишиванки, українці!», - зазначається в дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/tm/bcsqbp-0x0-1280x853-4yw6rrk3qjrb7id77upbtqqxqb2nmtmw.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)