![Лучани вшанували пам'ять жертв політичних репресій](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/rw/ikxm3o-vt3ckdcctwwgw3pownk5ms3s4xrdjrwt.jpg)
Слава Україні!
Лучани вшанували пам'ять жертв політичних репресій
Вшанували тих, хто загинув за Україну у попередньому столітті
Сьогодні з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій відбулися жалобні заходи на Замковій площі. Біля пам’ятного знаку зібралися лучани, аби вшанувати пам’ять загиблих. Про це пише Луцька міська рада.
У заході взяли участь заступник міського голови Ірина Чебелюк, заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Мовенко та заступник голови Волинської облдержадміністрації Юрій Гупало.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/3t/ibovqd-0x0-799x533-3e3tcududwb2vi2ncywluprojzgwy3t2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/ms/xd5fyq-0x0-700x467-mxx3n7rsw72x5bjrgfe6jrkqs7pdwmsu.jpg)
Священнослужителі відправили панахиду за загиблими та померлими під час тих страшних подій, які назавжди залишаться чорною сторінкою в історії нашої країни.
Потому присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.
Читайте також: «Маріуполь–Луцьк»: у 6 років Ангеліна – дитина війни, як її прабабуся, й вимушена переселенка, як і прадідусь
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)