
Аліна Паніна.
Волинянка повернулася з полону і поїхала в мотопробігу, щоб швидше звільнили її чоловіка
Прикордонниця Аліна Паніна пробула у полоні 5 місяців і наразі чекає повернення з російської неволі свого чоловіка
Прикордонниця з Нововолинська Аліна Паніна взяла участь у мотопробігу на честь захисників Маріуполя.
Про це повідомляє ДПСУ у телеграмі.
Мотопробігом зі Львова до Києва учасники нагадали про перебування у ворожому полоні українських захисників, зокрема оборонців Маріуполя.


Нагадаємо, понад рік у російському полоні перебуває коханий Аліни – кінолог Ілля Музика з Нововолинська.
12-го квітня минулого року він потрапив у полон до росіян з маріупольського заводу Ілліча в той час, коли інші підрозділи здійснювали прорив на Азовсталь.
Також песики Соня та Джесі, які були з дівчиною на Азовсталі, залишились в окупованій Оленівці, під час звільнення з полону окупанти не віддали тварин дівчині. Вона намагається повернути їх.
Читайте також: «Наречена полоненого з Волині: «Торік у травні у нас мало бути весілля»
