Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Відомий лікар з Луцька, прокинувшись, знайшов свого собаку мертвим (Фото 18+)

Триває слідство.

Фото Нацполіції.

Відомий лікар з Луцька, прокинувшись, знайшов свого собаку мертвим (Фото 18+)

Тварину вбили у ніч на четвер, 1 червня

Сумною новиною лікар-пульмонолог з Луцька Олег Яковенко поділився у соцмережах.

«Вчора жорстоко та при загадкових обставинах вбили нашого собаку, нашого мохнатого члена родини. Спочатку я не зрозумів, що відбулось, але потім, до кінця дня, розклав все по полицях. Тварина була ввечері на закритій території яку вона постійно охороняла, сильно вночі лаяла, та вже зранку ми її знайшли мертвою на вулиці», - йдеться у дописі Олега Яковенка, передає ВСН.

Так, за його словами, мало місце проникнення злочинців на його приватну територію, де і відбулося захоплення тварини, яка потім опинилась мертвою на вулиці перед будинком.

Також лучанин розповів, що на тілі улюбленця видно садно від удушення по всій окружності шиї (ймовірно, петлею для відлову тварин) з одною колотою раною в ділянці шиї (ймовірно, заточка).

«Одне з трьох було в голові цих жорстоких та неадекватних створінь - або отримати налосолоду від знущання над маленькою тваринкою (так звані Док Хантери), або мене залякати або мені помститись… Були би інші мотиви, було би без такої демонстрації», - припускає медик.

«Невже ті, хто називає себе людьми не розуміють, що якщо ти робиш зло, то зло до тебе повертається по закону бумерангу, і рано чи пізно покарання настає. Висновки з цього життєвого уроку я зробив. Дуже шкодую, що не зміг захистити свою Бобу, дуже сумно, що вона не з нами. Працює поліція», - додає Олег Яковенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel