Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
На Волині незаконно використовували 533 га прикордонних земель оборони

Фото ілюстративне / Укрінформ.

На Волині незаконно використовували 533 га прикордонних земель оборони

За втручання прокуратури на Волині державі повернуть 533 га земель оборони вартістю понад 3 мільярди гривень 

 Господарський суд Волинської області у травні 2023 року задоволив два позови Володимирської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної військової адміністрації до Управління Держгеокадастру в області, Володимирської РДА, Поромівської та Литовезької сільських рад Володимирського району про повернення державі земельних ділянок площею 150 га й вартістю 1,9 мільярда гривень, які належить до земель оборони і є прикордонною смугою уздовж українсько-польського кордону.  

Суд погодився з доводами прокурорів про незаконність рішень органів влади про проведення інвентаризації земельних ділянок, розташованих між кордоном та лінією прикордонних інженерних споруджень, як земель сільськогосподарського призначення, що обумовило подальше їх вибуття із державної власності. 

За втручання прокуратури судом скасовано також державну реєстрацію земельних ділянок, що належать до земель оборони, та повернуто їх державі. 

 Зауважимо, що всього у 2023 році Господарський суд Волинської області задоволив 17 таких позовних заяв Володимирської окружної прокуратури щодо повернення державі 533 га земель оборони вартістю понад 3 мільярди гривень. 

Пресслужба обласної прокуратури

Читайте також: На Ківерцівщині у двох молодиків виявили нелегальну зброю.

Реклама Google

Telegram Channel