Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Медзаклади волинської «первинки» можуть отримати сонячні панелі

Фото ілюстративне / Твоє місто.

Медзаклади волинської «первинки» можуть отримати сонячні панелі

Таку ініціативу будуть реалізовувати у межах проєкту «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя»

Країна-терорист не припиняє завдавати ударів по об’єктах інфраструктури, тож потрібно діяти на випередження та думати про те, як зробити українські медзаклади максимально автономними.

Саме тому МОЗ у межах спільного проєкту з World Bank Ukraine «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» (HEAL UKRAINE) розпочинає прийом пропозицій від закладів первинної медичної допомоги (ПМД) щодо встановлення сонячного енергетичного обладнання (сонячні панелі, акумулятор, інвертор, встановлення, розробка ПКД тощо), йдеться на сайті Волинської ОВА.

Встановлення сонячного енергетичного обладнання дасть змогу не лише використовувати сонячну енергію як джерело живлення, а й накопичувати її. Окрім того, встановлення сонячних панелей дозволить значно економити видатки на електроенергію та спрямувати ці кошти на інші потреби закладів.

Пропозиції від закладів первинної медичної допомоги подаються до МОЗ в електронній формі на адресу електронної пошти: [email protected] та [email protected].

Пропозиція подається до МОЗ разом із підписаним керівником ініціатора відбору закладу охорони здоров’я супровідним листом та заповненою відповідною формою: https://bit.ly/43fUjCw

Розгляд пропозицій здійснює МОЗ після 1 липня 2023 року, тож медзаклади мають подати свої пропозиції до 30 червня 2023.

Читайте також: В Україні курців чекає неприємне для них нововведення.

Реклама Google

Telegram Channel