Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Якщо цукровий завод не припинить труїти смородом лучан, його роботу блокуватимуть

Фото ілюстративне / znaj.ua.

Якщо цукровий завод не припинить труїти смородом лучан, його роботу блокуватимуть

На розширеній нараді міський голова Ігор Поліщук звернув увагу присутніх на те, що збільшилась кількість звернень щодо неприємних запахів у нашій громаді. Особливо потерпають вулиці Львівська, Володимирська, район Цукрового заводу та ЛПЗ

За словами виконувача обов'язків начальника відділу екології міської ради Олега Гелети, завод «Біо Пек» перед тим, як призупинити роботу, мив ємності. Ці відходи опинилися у їхній каналізації й потрапили на поля фільтрації, йдетья на сайті Луцької міськради.

На даний час направлені листи до Боратинської громади, Держпродспоживслужби та до Державної екологічної служби у Волинській області для реагування та вжиття відповідних заходів. До 9 червня перевірчі органи мають проінформувати міську раду.

«У нас була проблема з заводом, що виробляє біоетанол, ще у 2017-2018 роках. Частково це було й у 2019 році, потім це припинилося. Зараз знову багато скарг надходить з сіл Баїв, Гірка Полонка, Полонка та інших населених пунктів, які знаходяться у Боратинській громаді. Якщо завод не наведе лад зі своїми викидами та неприємними запахами й буде заважати нормальному життю людям нашої громади, жителям Боратинської громади, то у нас є абсолютно дієві та законні методи заблокувати роботу цього заводу. І до тих пір, поки питання з неприємними запахами не буде вирішено. Ми не збираємося терпіти це неподобство зі сторони Гнідавського цукрового заводу. Завод зареєстрований на території Боратинської громади, його відстійники знаходяться теж там, тож нехай і ця громада долучається до вирішення проблеми», - наголосив міський голова.

Читайте також: Навчальний корпус луцького університету перебудовують під житло для переселенців.

Реклама Google

Telegram Channel