Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Дружина замкерівника рівненської прокуратури фігурує у справі про побиття дитини

Фото ілюстративне / Рівне 1.

Дружина замкерівника рівненської прокуратури фігурує у справі про побиття дитини

До поліції із заявою звернулась рівнянка, яка повідомила, що пообіді 1 червня в під’їзді будинку по вулиці Буковинській у Рівному виник конфлікт між її малолітнім сином та їхньою сусідкою, мешканкою цього ж будинку. У ході сварки жінка спричинила тілесні ушкодження 12-річному хлопчику

Поліцейські РУП ГУНП в Рівненській області зареєстрували кримінальне провадження за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень малолітньому рівнянину (ч. 1 ст. 125 КК України), процесуальне керівництво у цьому провадженні доручено Рівненській окружній прокуратурі.

Встановлено, що фігурантка – дружина заступника керівника Рівненської обласної прокуратури. Аби врегулювати потенційний конфлікт інтересів та унеможливити вплив прокурора на слідство, наказом керівника обласної прокуратури цього заступника усунуто від виконання повноважень з питань контролю за ефективністю здійснення органами прокуратури нагляду за додержанням законів під час досудового розслідування вказаного кримінального провадження, повідомляє прокуратура Рівненської області.

Наразі тривають слідчі дії за участі заявниці та потерпілого хлопчика. У ході досудового розслідування будуть перевірені всі обставини події, викладені у заяві, та надана відповідна правова оцінка.

Зі свого боку прокуратура виступає за повне і неупереджене розслідування усіх обставин вказаного злочину. У разі доведення вини кожен має понести заслужене покарання, незалежно від посад їх рідних та близьких. Перед Законом усі рівні.

Читайте також: У Рівному водія, який образив маму загиблого Героя, звільнили з роботи.

Реклама Google

Telegram Channel