Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
У Львові хлопця, який виконував пісні Цоя, відправили до притулку

Правоохоронці з’ясували, що хлопцю 17 років і він проживає в Одесі.

Фото ТСН.

У Львові хлопця, який виконував пісні Цоя, відправили до притулку

Минулого тижня народна депутатка Наталія Піпа зробила зауваження підлітку, він російською виконував пісні Віктора Цоя. Жінка обурилися, мовляв, це заборонено законом. Хлопець відреагував агресивно, а депутатка написала заяву до поліції

Ввечері 6 червня на своїй сторінці в TikTok хлопець опублікував відео, на якому стверджує, що після інциденту його помістили до дитячого притулку. ТСН.ua звернувся до поліції та соціальної служби, аби розібратися у ситуації.

Усе почалося з публікації депутатки в Facebook. У суботу, 3 червня, Наталія Піпа опублікувала відео фрагменту розмови з хлопцем. На записі підліток грає на гітарі, а жінка просить його перестати «говорити мовою, якою її вбивають». Хлопець, який був разом із другом, реагує агресивно. Він каже, що приїхав з Одеси, де всі говорять російською.

«Одесу х**рять, більше ніж Львів. Чого ти до мене до**алась за мову, пішла на**й! Цой – легенда року» – стверджує хлопець.

Депутатка написала, що їй довелося викликати поліцію.

Що кажуть у поліції

Правоохоронці з’ясували, що хлопцю 17 років і він проживає в Одесі, повідомила ТСН.ua речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська. 

«На нього було складено адміністративний протокол за статтею 173 – дрібне хуліганство. У присутності психологів, а також представників служби у справах дітей», – розповіла речниця.

Вона пояснила, що правоохоронці склали протокол, оскільки хлопець нецензурно висловлювався у публічному місці

Керівниця притулку Світлана Гаврилюк прокоментувала ТСН.ua, що дитину посадять на потяг додому, щойно соцслужба надасть відповідний висновок.

Як підліток опинився у притулку

Після інциденту хлопець записав відео, де українською мовою вибачився перед депутаткою та мешканцями Львова за ненормативну лексику. Згодом на його сторінці в TikTok з’явилося ще одне відео. Хлопець заявив, що його змусили вибачитися на відео та подякував тим, хто став на його захист в Мережі.

«Мене відіслали до притулку, передала поліція і утримуют мене, по суті, незаконно, тому що моя мати не давала ніяких угод на те, щоб я тут перебував. Мене мають передати мамі, тому що в мене є батьки, все зп документами, я з нормальної сім’ї. У нас все нормально сім’ї і немає жодних підстав, щоб мене тут утримували», – стверджує підліток.

Начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис пояснив ТСН.ua, що притулок – це заклад соціального захисту для дітей, які заблукали, розсталися з сім’єю або були вилучені з сім’ї. Поліція передала хлопця до притулку, оскільки були відсутні його батьки.

«У даному випадку, якщо Служба у справах дітей Одеської міської ради дасть підтвердження, що все гаразд, мама там, дитина буде в безпеці – дитину буде повернуто, посаджено на потяг і відправлено до місця проживання. Вони мають перевірити, чому він приїхав до Львова. А може він втік. Це чисто з точки зору безпеки дитини, ми маємо перевірити це питання», – пояснив Володимир Лис.

Керівниця притулку Світлана Гаврилюк прокоментувала ТСН.ua, що дитину посадять на потяг додому, щойно соцслужба надасть відповідний висновок. Зараз згідно з правилами вони зобов’язані перевірити умови проживання дитини та провести інші заходи за процедурою. Спершу соцпрацівники мають прийняти рішення, чи можна віддавати дитину батькам.

Реклама Google

Telegram Channel