Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Зеленський вперше зізнався, де зараз перебувають його діти

Сім'я Зеленських.

Фото Кореспондент.

Зеленський вперше зізнався, де зараз перебувають його діти

Президент України Володимир Зеленський уперше відповів, де під час повномасштабної війни перебувають його діти

 Так, 18-річна Олександра та 10-річний Кирило, за словами українського лідера, залишаються вдома.

Як запевнив Зеленський, він із дружиною прийняв рішення, що не відправлятиме дітей за кордон, незважаючи на небезпеку, яка над ними нависла. Вперше про місцезнаходження дочки та сина гарант розповів в інтерв'ю німецькому виданню Bild, пише «Обозреватель».

Поки інші діти вмирають, чи повинні наші діти їздити за кордон і засмагати на пляжі? Це було б несправедливо.

Як наголосив президент, йому здається несправедливим, що деякі батьки змушені відправляти своїх дітей на фронт, а деякі не можуть вивезти чад до безпечних регіонів чи іншої країни, подалі від бойових дій. Саме тому він і перша леді Олена Зеленська вирішили залишити Сашу та Кирила в Україні.

«Мої діти в Україні, синові 10 років, і він в Україні. Його могли відвезти за кордон, але ні я, ні моя дружина про це навіть не думали. Поки інші діти вмирають, чи повинні наші діти їздити за кордон і засмагати на пляжі? Це було б несправедливо», – прокоментував Зеленський.

Що ж до Олександри, то, як відомо, минулого року вона стала студенткою. Вищу освіту дівчинка здобуває в Україні, проте невідомо, в якому саме навчальному закладі.

Президент не приховує, що його діти, як і всі українці, бояться війни, регулярних обстрілів та інших ризиків.

«Звичайно, їм страшно. Ми любимо одне одного, і дуже складно уявити життя одне без одного», – зауважив Володимир Олександрович.

Реклама Google

Telegram Channel