Курси НБУ $ 39.43 € 42.85
Сьогодні Україна – Бразилія. Не пропустіть суперфутбол! (Відео)

Козаки, вперед!

Фото із сайту s.ill.in.ua.

Напередодні «синьо-жовті» обіграли Марокко 3:1 і вийшли до 1/4 фіналу Чемпіонату світу-2023 з SOCCA, який приймає німецький Ессен

Спочатку ознайомимо вас із тим, що це за вид спорту. SOCCA – це різновид гри у футбол 6х6. В останні роки динамічно розвивається, завойовувала популярність у більшості країн Європи та світу.

По суті та за духом SOCCA це футбол у міні варіанті – 2 тайми по 20 хвилин, воротар + 5 польових гравців, натуральний або синтетичний газон 30х50, розмір воріт 2х5.

Україна – Марокко – 3:1

У цьому матчі кураж упіймав кіпер українців Святослав Марканич, який відбивав усе, що летіло у площину його воріт.

У чвертьфіналі 10 червня о 18:30 Україна зіграє проти Бразилії – чемпіонів світу 2022 року.

Пряма трансляція на каналі «Суспільне Спорт».