Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Порошенко в Раді: «А де закон про 30 тисяч військовим?» (Відео)

У п'ятого Президента є чимало зауважень до роботи колег.

Фото eurosolidarity.org.

Порошенко в Раді: «А де закон про 30 тисяч військовим?» (Відео)

П'ятий Президент під час виступу в Парламенті закликав депутатів негайно розглянути у другому читанні пакет законів щодо підтримки військових

«У мене запитання – а де законопроект про 30 тисяч військовим? А де законопроект, який ми проголосували про поранених? А де врешті решт законопроект про вшанування жертв Бузкового гаю?», – обурився Порошенко. 

«Я дякую, що у нас на робочій групі була ефективна співпраця, але ми маємо терміново завершити, винести і сьогодні їх проголосувати», – наголосив Порошенко. 

Він також нагадав, що досі не виконані зобов’язання України як кандидата на членство в Євросоюзі. 

«За два тижні – річниця з моменту надання Україні статусу країни-кандидата. Хтось тоді обіцяв, що ми за два дні виконаємо всі сім умов. Хтось – за два місяці, хтось за два тижні. Рік пройшов, і я, повернувшись з Брюсселю, можу наголосити, що під час зустрічей є захоплення українською армією, але немає оплесків за ту роботу, яку парламент, український уряд і Офіс Президента мали зробити», – зауважив Петро Порошенко. 

«Завтра ми будемо відзначати річницю безвізу, який я підписав. Тоді ми зробили 144 зміни до законів – сьогодні ми маємо зробити 7 за цей тиждень. Давайте зробимо!», – закликав Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel