Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Польща не причетна до підриву «Північних потоків» – представник прем'єра

Останнім часом поширились чутки, що диверсійна група використовувала Польщу як оперативну базу для вибуху на «Північних потоках».

Фото Гордон.

Польща не причетна до підриву «Північних потоків» – представник прем'єра

Для заяв про причетність Польщі до вибухів на газопроводах «Північний потік» у Балтійському морі немає підстав

Про це держсекретар канцелярії прем'єр-міністра, заступник координатора спеціальних служб Станіслав Жарин написав 10 червня у Twitter.
За його словами, Варшава не має жодного стосунку до вибухів «Північного потоку» і «Північного потоку – 2», пише «Гордон».

«Підозра у причетності республіки Польща до цих подій є безпідставною».

«Підозра у причетності республіки Польща до цих подій є безпідставною», – ідеться у повідомленні.
Він заявив, що ймовірною залишається гіпотеза про те, що диверсію здійснила Росія. У країни-агресора був «мотив і можливість здійснити таку операцію», вважає Жарин.
«Різні теорії та гіпотези поширюють щодо цього вже багато місяців. Це нагадує тактику інформаційного шуму, метою якого є спотворення справжньої картини подій», – написав він.
Про те, що Польща може бути причетною до диверсії на газопроводах, 10 червня писала The Wall Street Journal. За її даними, німецькі слідчі вивчають докази, які можуть свідчити про те, що диверсійна група використовувала Польщу як оперативну базу для вибуху на «Північних потоках».

Реклама Google

Telegram Channel