Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Британська розвідка оприлюднила цікаву інформацію щодо Шойгу

Фото: Українська правда.

Британська розвідка оприлюднила цікаву інформацію щодо Шойгу

Міністр оборони РФ намагається вдати з себе особу, яка контролює ситуацію, вважають у розвідці Великобританії

Міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу намагається покращити особистий імідж на тлі наступальних операцій України.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter, посилаючись на дані розвідки, пише УНІАН. «Впродовж останнього тижня... Шойгу підтримував підвищену увагу суспільства, імовірно, з метою представити себе особою, яка тримає на контролі стратегічні питання, коли Україна прискорює наступальні операції», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, Шойгу виступив щонайменше з двома коментарями про російські оборонні операції, у тому числі з майже напевно серйозно перебільшеними твердженнями про українські втрати. Це контрастує з іншими ключовими періодами у війні, коли він майже зникав з публічного простору.

Крім того, Шойгу закликав російську оборонну промисловість подвоїти зусилля і розкритикував офіцерів західного військового округу за те, що вони недостатньо швидко розгортали на фронті броньовані транспортні засоби із резервів.

«Шойгу, імовірно, добре усвідомлює потребу підтримання позитивного іміджу в умовах дедалі більшої неприкритої критики з боку деяких російських співгромадян», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Почали о 5 ранку: ЗСУ звільнили ще один населений пункт на Донеччині.

Реклама Google

Telegram Channel