Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Ірина Геращенко: робоча група погодилась підвищита виплати пораненим і надати статус УБД загиблим тероборонівцям, чекаємо голосування в сесійній залі

Тепер поправки затвердить комітет нацбезпеки – й далі голосування в залі на найближчий сесії.

Фото eurosolidarity.org.

Ірина Геращенко: робоча група погодилась підвищита виплати пораненим і надати статус УБД загиблим тероборонівцям, чекаємо голосування в сесійній залі

Засідання робочої групи відбулося сьогодні

Робоча група у Верховній Раді з питань вирішення проблем військовослужбовців узгодила правки щодо поранених – про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Протягом лікування в лікарні вони дотримуватимуть 100 тисяч, на період реабілітації ця сума становить 12 тисяч гривень. Також узгоджено рішення, що військові частини зможуть брати на баланс машини з правостороннім кермом», – пише Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Європейську Солідарність» в групі представляють Петро Порошенко і я. Поінформували колег про наші останні візити до Херсону і також добилися законодавчого вирішення проблеми зарахування в штат військових підрозділів (посмертно) тих, хто загинув при виконанні бойового завдання, але ще не встиг отримати відповідні документи про таке зарахування. Мова йде про героїв Бузкового Гаю в Херсоні, розстріляних окупантами та інших добровольців», – зауважує Геращенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Джерело: «Європейська Солідарність».
Telegram Channel