Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
На Волині тесть, зять та їхній односельчанин побилися через корову

Оце так...

Фото Pixabay.

На Волині тесть, зять та їхній односельчанин побилися через корову

Інцидент трапився в селі Гірники Ковельського району. Непорозуміння виникло через худобу

Рік тому місцевий житель Сергій Ващук зламав односельчанину Леоніду Матвіюку щелепу в обох кутах. Чоловік довго лікувався. Каже, що досі йому важко їсти.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс», передає volynnews.com.

Обвинувачений Сергій Ващук розказує суддям, із чого все почалося. Каже, що забирав ввечері корову із пасовища і зробив доньці односельчанина Леоніда Матвіюка зауваження. Мовляв, та не допомогла завернути чужу корову.

«Кажу: «Ше он одна погнала. Могла б і помогти завернути». Вона даже не зреагувала. Всьо. На цьому я й поїхав додому. Повів корову додому. Попорав хазяйство. Матвіюк дзвонить: «Треба поговорити». Це дослівно, скільки я пам’ятаю. Кажу: «Про що?» Я не зрозумів даже шо по чом. Він матюком на мене в телефон: «Нашо ти моїх дітей чіпаєш?» Кажу: «В смислі? Як чіпаєш?» Почув: «Ти мою дочку обматюкав», – пригадує Сергій Ващук.

«Обматюкав дочку 27-го… Прийшла дочка, плаче. Каже: «Більше я по корови не вийду, невозможно». Бо страшна людина… Я набираю: «Шо ж ти хочеш, Сірожа? За що ти обматюкав і плаче дочка?» Кляц – виключив. Ну не хочеш говорити, то на ранок ми встали, просто поїхати поговорити… Ми не їхали бити нього», – розповідає потерпілий Леонід Матвіюк.

Чоловік поїхав разом із зятем. Але не до хати односельчанина, а на пасовище, куди той погнав корову.

«Я їм задаю питання: «А шо справунки прийшли наводити?» Матвіюк: «А як ти думав?» Я кажу: «Треба розобратися». Я йому став поясняти. Він сказав мені матюком: «Я тебе вдарю». «Я тебе, – кажу, – два рази вдарю, якшо ти мене вдариш, але вислухай». І я йому почав розказувати», – говорить обвинувачений Сергій Ващук.

Він додає, що зять Леоніда Андрій Лазарук першим вдарив його в щелепу.

«Він не витримав чи шо. Вдарив мене кулаком і скользящим ше в щелепу. І я йому. Правда, він стойку приняв зразу бойовую… І так повертається і на мене: «Не догониш». Я за ним. Взаді – Льоня Матвіюк. Ну я з розгону йому засадив. Так получилось», – пояснює Сергій Ващук.

Потерпілий запевняє, що зять не бив односельця, а лише відштовхнув. Стосовно зятя, до речі, теж відкрито кримінальну справу.

«На нього наступає, а зять уперся в машину, бо вже нема куда. Зять відталкує від себе, він не б’є, а відталкує. Той: «А то ти мене ше толкаєш». І за їм зразу попер», – каже Леонід Матвіюк.

«Він на мене йде і я мушу його відштовхнути, бо він на мене вже починає нападати. Тесть буквально за метр від мене стояв. Той ішов у сторону нас», – каже його зять Андрій Лазарук.

Потерпілий хоче, аби його односельчанин компенсував гроші за лікування, сплатив 100 тисяч гривень моральної шкоди і на два роки сів до в’язниці.

Сергій Ващук каже, що того ранку на пасовищі він захищався.

Зять потерпілого записував події на диктофон. Колегія суддів дослідила докази й залишила без змін виправдальний вирок Ратнівського райсуду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel