Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
Рівненський госпіталь показав, як реабілітує військового з інвалідністю

Допомога має бути дозованою, кажуть фахівці.

Фото: Рівненський госпіталь.

Рівненський госпіталь показав, як реабілітує військового з інвалідністю

Коли Вам трапиться людина з інвалідністю, не варто, кидаючи все на світі, бігти виконувати за неї її роботу. Так радять медики

В головах українців застряг стереотип про те, що реабілітація - це надскладний високотехнологічний процес. Про це йдеться у дописі про те, як варто опікуватися військовим з інвалідністю, опублікованому на сторінці

.

«Певною мірою так і є. Проте основну частину реабілітації складають наші звичні побутові справи. Самостійно підвестися з ліжка, помити свою чашку, або піднятися кількома сходинками вгору. То лишень здається, що це надто просто. Насправді, щоб повернутися до самостійного виконання повсякденних занять, після травми, потрібно докласти неабияких зусиль.

Залиште своє почуття жалю для себе і дайте можливість людині після травми самостійно адаптуватися до повсякденного життя.

Коли Вам трапиться людина з інвалідністю, не варто, кидаючи все на світі, бігти виконувати за неї її роботу. В подібному випадку - опануйте себе, залиште своє почуття жалю для себе і дайте можливість людині після травми самостійно адаптуватися до повсякденного життя».

На відео Ви можете спостерігати процес реабілітації бійця ЗСУ

Читайте також: «На Рівненщині розвивають Клеванський госпіталь ветеранів війни»

Реклама Google

Telegram Channel