Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Житомирянин потайки віз через пункт пропуску на Волині близько 13 кубометрів деревини

Підприємець подав неправдиві відомості.

Фото: Волинська митниця.

Житомирянин потайки віз через пункт пропуску на Волині близько 13 кубометрів деревини

Аби здійснити свою оборудку, експортер у товаросупровідних документах назвав вантаж «необрізаними пиломатеріалами з сосни». Утім зовнішній вигляд цих колод насторожив досвідчених інспекторів управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил

Волинські митники на посту «Ягодин» запобігли протиправному наміру житомирського підприємця вивезти з країни майже 13 кубометрів брусованого лісу.

Аби здійснити свою оборудку, експортер у товаросупровідних документах назвав вантаж «необрізаними пиломатеріалами з сосни», однак зовнішній вигляд цих колод насторожив досвідчених інспекторів управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

Про це повідомляють у Волинській митниці.

 

 

До процедури повного митного огляду також був залучений фахівець з Любомльського лісового господарства ДП «Ліси України» та працівники відділу класифікації товарів митниці.

У результаті встановлено, що спаковані у вантажівці деревні матеріали слід відносити до товарної позиції 4403 УКТ ЗЕД, куди включаються лісоматеріали в природному стані, зрубані, з вилученими гілками, шарами кори та опуклостями, а також брусована на два канти деревина.

Такі лісоматеріали на внутрішньому ринку призначені для наступної обробки на лісопильних заводах або можуть використовуватися в цілому вигляді, наприклад, як покрівельний ліс.

Однак відповідно до Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаною з реалізацією та експортом лісоматеріалів» з 1 січня 2017 року їхній експорт за межі митної території України заборонено строком на 10 років.

Читайте також: «На Волині малюк заблукав у лісі»

Реклама Google

Telegram Channel