Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Народні депутати з «Євросолідарності» клопотали про взяття на поруки розвідника Романа Червінського

Попри готовність депутатів взяти на поруки офіцера ГУР Романа Червінського, суддя залишив розвідника під вартою.

Фото Європейська солідарність.

Народні депутати з «Євросолідарності» клопотали про взяття на поруки розвідника Романа Червінського

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» подали клопотання про взяття на поруки розвідника Романа Червінського – про це повідомив Максим Саврасов

Він також заявив, що Шевченківський районний суд відмовив у клопотаннях і залишив полковника Червінського під вартою.

Взяти Червінського на поруки також були готові генерал-майор запасу Сергій Кривонос та колишній виконувач обов’язків президента України, секретар РНБО (2014-2019) Олександр Турчинов, інформує eurosolidarity.

«Разом з коллегами написав заяву про бажання взяти на поруки офіцера ГУР Романа Червінського. Суддя відхилив клопотання, залишивши розвідника під вартою», – написав Саврасов у Facebook.

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко відреагувала на рішення суду: «Ця ганьба нагадує справу генерала Марченка, якого тримали в СІЗО за начебто неякісні бронежилети. Ці 16 тисяч зарештованих броніків згнили на складах. В результаті напочатку вторгнення бронежилети були в дефіциті і їх тягали волонтери. Тоді Петро Порошенко вніс заставу  за Дмитра, й саме генерал Марченко фактично врятував Миколаїв від захоплення окупантами», – нагадала Геращенко.

«Справа розвалилася, перед генералом ніхто не  вибачився, а саму багатомільйонну заставу Порошенку віддали тільки нещодавно, хоч він відразу сказав, що  перерахує  ці кошти на допомогу ЗСУ», – пише депутатка.

Як раніше зазначала народна депутатка Вікторія Сюмар, фабрикація справи проти полковника Червінського відкриває «скриньку Пандори». 

«Справа Червінського схожа на історію генерала Павловського, якого тримали в СІЗО за начебто неясні кораблі. Нещодавно  такий самий  корабель «Буча» було   спущено на воду. Справа Червінського теж більше схожа на помсту за вагнерівців, про яких він перший розповів суспільству. Ця справа розвалиться, але страшно, що подібне знову і знову повторюється в Україні», – застерігає Геращенко.

Як раніше зазначала народна депутатка Вікторія Сюмар, фабрикація справи проти полковника Червінського відкриває «скриньку Пандори». 

«Це не просто помста за Вагнергейт. Вдумайтеся, в чому його звинувачують? Як офіцер ССО він був учасником групи, яка здійснювала спецоперацію з вербовки російського пілота, аби він транспортував в Україну російський літак. Операція провалилася, як часто буває на війні. Червінський каже, що на його думку був витік інформації з ГУР. Аеродром, який був визначений точкою для прийому літака, обстріляли ракетами. Були загиблі серед тих, хто не спустився в сховище. Зараз йому шиють злочинну діяльність, яка призвела до матеріальних збитків (внаслідок бомбардування росіян) і загибелі людей (знову через російські ракети)», – зауважила Сюмар. 

«Скажіть, а якщо група військових виходить на штурм позицій, втрачає техніку, людей, то це теж буде підставою для притягнення командирів до відповідальності? Тому це не просто помста. Це прямий натяк всім військовим – будете говорити щось, що не подобається владі, всі можете сісти», – наголосила депутатка. 

Реклама Google

Telegram Channel