Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
У громаді на Рівненщині дітей ВПО не харчували безкоштовно

Фото ілюстративне / denzadnem.com.ua.

У громаді на Рівненщині дітей ВПО не харчували безкоштовно

У дитсадку, школі чи іншому закладі освіти кожна дитина проводить значну частину дня, тому дуже важливою є організація щоденного харчування. Законодавство визначає категорії дітей, які мають право на безоплатне харчування, серед яких діти з числа внутрішньо переміщених осіб та діти, які постраждали внаслідок війни

Водночас, на місцях вказані вимоги законодавства дотримуються не завжди, оскільки органи місцевого самоврядування не приймають відповідні рішення та не передбачають кошти з бюджету на їх реалізацію.

Зокрема, прокурорами встановлено, що Старосільською сільською радою, Сарненського району, не забезпечено дітей з числа внутрішньо переміщених осіб безкоштовним харчуванням у навчальних закладах громади. А тому Сарненською окружною прокуратурою пред’явлено відповідний позов зобов’язального характеру, повідомляє Прокуратура Рівненської області.

Під час розгляду справи Рівненським окружним адміністративним судом провадження у справі закрито у зв’язку з добровільним виконанням сільською радою вимог прокурора.

Таким чином вдалось поновити права дітей вказаної категорії, які проживають у громаді.

Читайте також: Незвичайний арт-об’єкт на Рівненщині: наче Мавка прийшла до води.

Реклама Google

Telegram Channel