Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
На Волині біля церкви відбувся великий концерт: гроші пішли на ЗСУ

Під час концерту на потреби Збройних сил України та територіальної оборони зібрано понад 34 тис. грн.

Фото парафії Храму Віри, Надії, Любові та їх матері Софії в смт. Маневичі

На Волині біля церкви відбувся великий концерт: гроші пішли на ЗСУ

Так учасники вшанували батьків, які зараз не зі своїми родинами, а далеко виконують бойові завдання

Доброчинне дійство «Разом до перемоги» організували віряни храму Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії селища Маневичі Камінь-Каширського р-ну на подвір’ї церкви.

 

 Захід, присвячений Дню батька, відбувся ввечері у неділю всіх українських святих із благословіння настоятеля парафії протоієрея Михайла Мельничука, інформує Волинська єпархія.

Виступили хори цього Божого дому – парафіяльний, молодіжний «Голос душі» та недільної школи, хор «Кредо» луцької парафії Холмської Богоматері, духовий оркестр маневицького Центру культури та дозвілля, інші мистецькі колективи та окремі виконавці.

 

 За повідомленням душпастиря, виступили хори цього Божого дому – парафіяльний, молодіжний «Голос душі» та недільної школи, хор «Кредо» луцької парафії Холмської Богоматері, духовий оркестр маневицького Центру культури та дозвілля, інші мистецькі колективи та окремі виконавці.

Привітавши присутніх, о. Михайло нагадав, що сьогодні багато батьків – не зі своїми родинами, а далеко виконують бойові завдання. Саме завдячуючи їм, ми живемо мирно у своїх містах і селах, ходимо до храму, на роботу, навчання. І велика цьому ціна! Тож молімося до Отця небесного, щоби допоміг перемогти ворога. А ми чим можемо, допомагаємо нашим захисникам, підкреслив панотець і подякував усім жертводавцям.

 

 Завершилося дійство частуванням кулішем та солодощами.

Під час концерту на потреби Збройних сил України та територіальної оборони зібрано понад 34 тис. грн.

Реклама Google

Telegram Channel