Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Відкрити двері до НАТО і не боятись путіна: Порошенко в Лондоні потужно звернувся до союзників

Порошенко: нерішучість Альянсу означатиме, що НАТО все ще боїться путіна.

Фото Європейська солідарність.

Відкрити двері до НАТО і не боятись путіна: Порошенко в Лондоні потужно звернувся до союзників

«Двері НАТО відкриті для України». Ну то давайте, якщо двері відкриті, впустіть нас. Якщо ви не впустите нас – це означає, що двері закриті»

Петро Порошенко під час виступу на ювілейному Саміті Міжнародного демократичного союзу в Лондоні закликав західних партнерів запросити Україну в НАТО на Вільнюському саміті, інформує eurosolidarity.

 За словами Порошенка, нерішучість Альянсу означатиме, що НАТО все ще боїться путіна.

«Ми ніколи цього не приймемо. Це питання країн НАТО і України. Інакше ми повернемося до комуністичної епохи».

 

 «За кілька тижнів у нас відбудеться Вільнюський саміт. Деякі високопосадовці з країн-членів НАТО сказали, що добре, ми готові підтвердити рішення Бухарестського саміту. Не робіть цього! Через Бухарестський саміт ми маємо атаку росії. Що згадується з Бухарестського саміту? «Двері НАТО відкриті для України».  Ну то давайте, якщо двері відкриті, впустіть нас. Якщо ви не впустите нас – це означає, що двері закриті», – заявив Порошенко.

«Це несправедливо для України. Ми не вимагаємо такого ж плану повного членства, як Швеція та Фінляндія. Нам потрібне лише одне слово – «запрошення».  Після війни, після нашої перемоги, після всього – але запрошення зараз.  Інакше це демонстрація того, що ви боїтеся путіна і путін має право вето на членство України в НАТО», – наголосив п’ятий Президент.

«Ми ніколи цього не приймемо. Це питання країн НАТО і України. Інакше ми повернемося до комуністичної епохи», – застерігає Порошенко.

Реклама Google

Telegram Channel