Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Волинські прикордонники зробили зауваження тим, хто мешкає поруч Білорусі

Необдумані дії можуть зашкодити охороні кордону!

Фото із сайту slidstvo.info.

Волинські прикордонники зробили зауваження тим, хто мешкає поруч Білорусі

Мешканцям Ковельської громади нагадують про заборону використання безпілотних літальних апаратів

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 6 прикордонний Волинський загін надійно охороняє державний кордон, вживає всіх необхідних заходів для забезпечення його недоторканості й безпеки в контрольованих прикордонних районах. Ковельська влада на офіційному сайті поширила повідомлення 6-го прикордонного Волинського загону такого змісту:

«Враховуючи постійну загрозу нанесення ракетних ударів та застосування БпЛА по території України, деякі громадяни, незважаючи на дію комендантської години та заборону використання безпілотних літальних апаратів, продовжують здійснювати систематичне порушення повітряного простору на ділянці 6 прикордонного Волинського загону.

Деякі громадяни, незважаючи на дію комендантської години та заборону використання безпілотних літальних апаратів, продовжують здійснювати систематичне порушення повітряного простору.

Це може вплинути на розкриття окремих елементів оперативної обстановки (місць розташування органів військового управління та органів ЗСУ) в межах Ковельського району Волинської області, що межує з територією республіки білорусь.

Нагадуємо мешканцям Ковельської громади про заборону використання безпілотних літальних апаратів під час дії режиму воєнного стану та неухильного дотримуватись комендантської години».

Читайте також: «Волинський прикордонник не спокусився на 2000 доларів від ухилянтів (Фото)»

Реклама Google

Telegram Channel