Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
У Луцьку підняли прапор Національного Олімпійського комітету України

Волинські спортсмени теж беруть участь у змаганнях.

Фото: Волинська ОВА.

У Луцьку підняли прапор Національного Олімпійського комітету України

Подія з нагоди старту ІІІ Європейських ігор. Нашу державу представлятимуть 263 атлети у 27 дисциплінах. Серед них і волинські спортсмени

Сьогодні, 21 червня 2023 року, у польському Кракові розпочалися ІІІ Європейські ігри, де візьмуть участь спортсмени з 48 країн. Нашу державу представлятимуть 263 атлети у 27 дисциплінах. Серед них і волинські спортсмени.

Про це йдеться на сайті Волинської адміністрації.

Зокрема, вони виборюватимуть нагороди з 4-ох видів спорту:

-з легкої атлетики: Данило Даниленко, Ерік Костриця та Владислав Малихін. Тренери – Олена та Олег Вегнери;

-з веслування на байдарках і каное: Марія Повх та Андрій Рибачок. Їх тренери: Федір Семенюк, Роман Повх та Андрій Шевчук;

-з велосипедного спорту (маунтенбайк): Яна Беломоіна. Тренує спортсменку Віктор Ковальов;

-з боксу: Тетяна Коб. Її тренери – Віктор Рогатін та Микола Потапюк.

«Ми вболіваємо за наших земляків та українську збірну і бажаємо непохитної сили духу і фізичної витривалості, сили волі і впевненості у собі. Здоров'я хай буде міцним, сили швидко відновлюються, мотивація та енергія для здобуття олімпійських вершин буде невичерпною. Бажаємо легких стартів та переможних фінішів. Хай на цих змаганнях неодноразово пролунає гімн нашої держави», – сказав заступник голови ОДА @Юрій Гупало.

З нагоди початку змагань майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXXII Олімпійських ігор Марія Сахарук у Луцьку підняла Прапор Національного Олімпійського комітету України.

Слід зазначити, Європейські ігри слугуватимуть континентальною кваліфікацією на літні Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.

Читайте також: «Наразі нема чим возити дітей на змагання: які перспективи у спортивного ліцею у Володимирі»

Реклама Google

Telegram Channel