Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
На Волині стартувала військово-патріотична гра «Джура» (Фото)

Волинь-нова

На Волині стартувала військово-патріотична гра «Джура» (Фото)

21 червня у Володимирському районі розпочався обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

Цьогорічні змагання стартували на базі Оваднівського професійного ліцею у Володимирському районі. 12 роїв з числа учнівської молоді, вихованців Волинського центру національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства, які об’єднані гаслом «В єдності – сила! В силі – перемога!», виборюватимуть першість на різних етапах змагань. Про це повідомляє ДСНС Волині.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участю посадовців Управління освіти і науки Волинської ОДА, Луцького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Цьогоріч до змагань долучилися рятувальники. Головне управління ДСНС України у Волинській області представили начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Руслан Яручик та керівник пресслужби Володимир Нестеров.

Під час першого дня змагань для дітей діяли навчальні локації, де вони опановували нові навики та вдосконалювали свої вміння у домедичній та військовій підготовці. А рятувальники розгорнули навчальні платформи з пожежно-рятувальної та аварійно-рятувальної справи. Діти ознайомилися з технікою та спорядженням, з якими працюють рятувальники, довідалися чимало цікавої інформації про специфіку ліквідації надзвичайних подій різного характеру, а також випробували свої сили у гасінні імітованої пожежі. Крім того, з дітьми провели заняття з протимінної безпеки.

 

Читайте також: 

Реклама Google

Telegram Channel