Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Порошенко закликає докласти максимум зусиль і забезпечити початок переговорів про вступ України в ЄС до кінця року

«Майбутнє України в ЄС!».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко закликає докласти максимум зусиль і забезпечити початок переговорів про вступ України в ЄС до кінця року

Петро Порошенко на своїй сторінці у Твіттері заявив, що проміжна оцінка Європейської Комісії щодо виконання умов для початку передвступних переговорів має спонукати українську владу до впровадження реформ і виконання всіх рекомендацій ЄС

«Закликаю українську владу докласти максимум зусиль та проявити політичну волю для належного виконання кандидатського «домашнього завдання» до фінального звіту Єврокомісії у жовтні. «Європейська Солідарність» готова працювати в дусі єдності для забезпечення позитивного рішення Європейської Ради про початок передвступних переговорів вже у грудні цього року. Майбутнє України в ЄС!», – наголошує Порошенко, інформує eurosolidarity. 

«Європейська Солідарність» готова працювати в дусі єдності для забезпечення позитивного рішення Європейської Ради про початок передвступних переговорів вже у грудні цього року.

П’ятий Президент також подякував Європейській Комісії за рішучу підтримку України у боротьбі за відновлення територіальної цілісності, впровадження реформ та подолання наслідків російської агресії. «У цьому зв’язку вітаю рішення ЄК про виділення Україні чергового траншу макрофінансової допомоги», – пише п’ятий Президент.

Реклама Google

Telegram Channel