Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
Волинські рятувальники вибороли срібні медалі Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

У змаганнях брали участь 17 команд.

Фото Управління ДСНС України у Волинській області.

Волинські рятувальники вибороли срібні медалі Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

Турнір проходив днями у місті Івано-Франківську

 Змагання відбувались у декількох видах. У підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-о поверху волинські рятувальники були найкращими на турнірі, в особистому заліку Андрій Римар став третім у цій вправі, інформує Головне управління ДСНС України у Волинській області.

 

 У подоланні 100-метрової смуги з перешкодами волинська команда здобула 2-е місце, бронзові нагороди виборола у бойовому розгортанні, у пожежній естафеті команда посіла місце у першій десятці з-поміж 17 команд учасників.

На змаганнях брали участь також і команди жінок-рятувальниць. Волинські представниці служби 101 вибороли загальнокомандне восьме місце, а в особистому заліку Юлія Гаврилюк здобула ІІІ місце у підйомі по штурмовій драбині у вікно 1-о поверху башти.

 

 Чемпіонат дав можливість випробувати свої сили і юним рятувальникам. Наймолодші учасники змагань вибороли бронзові нагороди у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, юніори були кращими у підйомі по штурмовій драбині, а загалом волинські майбутні рятувальники посіли 5-е загальнокомандне місце.

Їх перемоги ще обов’язково прийдуть, головне – вірити і докладати максимум зусиль для цього!

Їх перемоги обов’язково прийдуть!

 

 

 

 

 

Telegram Channel