Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Як зрозуміти, що ваш телефон прослуховують

Програми для відстеження та прослуховування стають все більш популярними.

Фото ілюстративне.

Як зрозуміти, що ваш телефон прослуховують

Українцям назвали ознаки та методи захисту

Програми для відстеження та прослуховування стають все більш популярними, оскільки все більше людей починають купувати програми, які дозволяють їм мати повний доступ до певних пристроїв.

Про це розповідає iTECNua

Якщо у вас є підозри, що ваш телефон прослуховується, є способи дізнатися, чи це так насправді.

№1: Проблема з вимкненням телефону

Це один із найважливіших індикаторів – знати, чи немає на вашому телефоні якоїсь необґрунтованої активності. Якщо ви виявите, що у вас виникли проблеми з його вимкненням, швидше за все пристрій підслуховують.

Одна з найпоширеніших проблем при віддаленому прослуховуванні телефону – це значна затримка вимкнення.

№ 2: Слідкуйте за будь-якою дивною чи випадковою активністю телефону

Як уже згадувалося, незрозуміла поведінка може бути ще одним індикатором, який може довести, що вас прослуховували.

Вам слід уважно стежити за своїм телефоном, якщо ви підозрюєте, що хтось інший має доступ до нього. Чим більше ви знаєте про свій пристрій, тим легше буде визначити, чи не відбувається з ним чогось дивного.

№ 3: Слухайте шум і клацання під час розмови

Слухові аномальні фонові шуми та клацання під час розмови – фактори, які можуть означати, що вас підслуховують.

Відлуння та статичні звуки – це підозрілі шуми, які ви можете почути. Ці звуки чути тому, що інша людина слухає ваші розмови.

Крім того, багато програм для відстеження часто записують ваші розмови і передають їх безпосередньо іншій людині. Це може викликати дивні звуки під час розмови з кимось телефоном.

№ 4: Інформація про збільшення споживання даних

Відстежуйте свій інтернет-трафік і подивіться, чи не збільшилося споживання за останній місяць.

Якщо у когось є доступ до вашого пристрою для підслуховування, це означає, що він матиме доступ до всіх ваших програм, навіть до інтернет-браузерів. А це обов’язково призведе до збільшення даних, що завантажуються і вивантажуються.

Іншою причиною може бути те, що ці шпигунські програми передають інформацію в інше місце. Ці перекази здійснюються через Інтернет 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

№ 5: Гарячий акумулятор, що швидко розряджається

Ці дві ознаки говорять про те, що телефон прослуховується: короткий час автономної роботи і надзвичайно висока температура акумулятора.

Встановлена ​​програма моніторингу та підслуховування дозволяє використовувати акумулятор постійно, тому можливе різке зменшення заряду батареї.

№ 6: Слідкуйте за зашифрованими текстовими повідомленнями

Поява деяких зашифрованих текстових повідомлень майже на 100% гарантує, що хтось намагався вас підслухати, і ваша інформація більше не знаходиться в безпечному місці.

З появою на ринку великої кількості шпигунських додатків все більше людей починають виявляти, що їхні телефони прослуховуються або відстежуються. Якщо ви турбуєтеся про те, що ваш телефон перехоплюють, перевірте наявність будь-якої з перелічених вище ознак.

Читайте також: «Єрмак похизувався фотографією з воєначальниками і пообіцяв, що в росії буде палати».

Реклама Google

Telegram Channel