Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
У росіянки забрали земельну ділянку на Рівненщині

Фото ілюстративне / Вінницька ОВА.

У росіянки забрали земельну ділянку на Рівненщині

Її передали у власність держави

Гощанський районний суд задоволив позов Здолбунівської окружної прокуратури про припинення громадянці росії права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації на користь держави. Про е повідомляє прокуратура Рівненської області.

Прокурорами встановлено, що громадянка рф отримала у спадок на території Гощанської громади 0,17 га землі для ведення особистого селянського господарства.

При цьому, відповідно до ч. 4 ст. 81 Земельного кодексу України, землі сільськогосподарського призначення не можуть перебувати у власності іноземних громадян. Іноземці, які прийняли у спадщину такі землі, зобов’язані протягом року їх подарувати або ж продати.

Водночас громадянка країни–агресора  впродовж року землю не відчужила. Це стало підставою для звернення прокуратури до суду з метою недопущення незаконного володіння землями Українського народу.

З початку повномасштабного вторгнення прокурорами до суду скеровано позовні заяви щодо припинення права власності та конфіскації у власність держави 49 земельних ділянок, власниками яких є громадяни росії, загальною площею понад 60 га.

Читайте також: Уламки російської ракети влучили у будинок, де живе дипломат з Рівненщини.

Реклама Google

Telegram Channel