Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Волинська прокуратура не допустила незаконної витрати понад 105 млн грн бюджетних коштів

Фото ілюстративне / Мінфін.

Волинська прокуратура не допустила незаконної витрати понад 105 млн грн бюджетних коштів

Після втручання Волинської обласної прокуратури Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області розірвала укладений у січні 2022 року договір про закупівлю у суб'єкта господарювання робіт зі здійснення капітального ремонту шляхопроводу державного значення «Нововолинськ-Іваничі-Павлівка-Локачі» на загальну суму 105,8 мільйона гривень

Прокурори з’ясували, а контролюючий орган, провівши моніторинг, підтвердив наявність порушень при проведенні конкурентної процедури закупівлі.

Так, товариство-переможець відкритих торгів не надало замовнику усіх документів, що вимагалися тендерною документацією, з приводу асфальтобетонного заводу, потужності якого мало намір використовувати для виконання робіт. 

Крім того, у суб’єкта господарювання на момент участі тендері були відсутні дозвільні документи на виконання низки робіт підвищеної небезпеки, визначених у технічному завданні на закупівлю. 

Після звернення прокуратури з позовом до суду оспорюваний договір, оплати за яким не проводились, розірваний, відтак провадження в справі закрите.

Пресслужба обласної прокуратури

Читайте також: Суд виніс вирок волонтеру з Волині, який продавав військовим гуманітарні авто.

Реклама Google

Telegram Channel