Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Національні парки Волині та Рівненщини зійшлись у двобої на «Кубку блакитних озер»

Усі учасники змагань та вболівальники мали можливість долучитись до збору коштів для Збройних Сил України.

Фото Нобельського НПП.

Національні парки Волині та Рівненщини зійшлись у двобої на «Кубку блакитних озер»

«Кубок блакитних озер» - благодійний турнір з пляжного футболу, який відбувся на берегах прозорого Засвітського озера

Футбол - це завжди цікаво проведене дозвілля. А коли грають у футбол на піску та ще й біля озера - це неперевершене поєднання спортивного азарту з відпочинком на природі.

У неділю, 25 червня, Нобельський національний природний парк започаткував турнір з пляжного футболу «Кубок блакитних озер». Зважаючи на війну, цей турнір набрав ще й статусу благодійного: усі учасники змагань та вболівальники мали можливість долучитись до збору коштів для Збройних Сил України. Однією з особливостей нашого парку є те, що ми маємо багато мальовничих озер, які влітку стають місцем для активного відпочинку. Одним з таких озер є Засвітське, з його піщаним берегом, де й було проведено перший турнір з пляжного футболу за участю чотирьох команд.

 

 Крім команди працівників Нобельського парку, у змаганнях взяли участь:

= команда Зарічненської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

= збірна команда Локницької територіальної громади, на території якої знаходиться озеро Засвітське

= команда працівників Національного природного парку «Прип’ять – Стохід» з селища Любешів Волинської області

 

 Таким чином «Кубок блакитних озер» отримав статус міжобласного спортивного свята. Усі поєдинки відбулись в цікавій завзятій боротьбі між суперниками. У видовищному турнірі футболістам доводилось долати труднощі, пов’язані з умовами, в котрих грали, адже гра на піску потребує великого фізичного навантаження та має непередбачуваність у приборканні м’яча. Утім, гравці усіх команд справились з цими труднощами та показали хорошу майстерність.

РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

І місце – команда Локницької територіальної громади

ІІ місце – команда Зарічненської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

ІІІ місце – команда працівників Нобельського парку.

Команду з Національного парку «Прип’ять Стохід» усі уболівальники та учасники змагань проводжали щирими вдячними оплесками за активну участь у турнірі. Переможець турніру отримав пам’ятний кубок, а усі призери були нагороджені медалями відповідного ступеня та грамотами. По закінченню спортивного свята усіх присутніх на змаганнях, у тому числі і вболівальників, пригостили смачною юшкою та запашним пловом. Охочі покупались досхочу та насолодились прозорою водою Засвітського озера. Учасники благодійного збору коштів зібрали 8 000 грн. Усі зібрані кошти будуть передані на потреби Збройних Сил України. Будемо сподіватися, що започаткований турнір буде щорічним, і з більшим залученням команд, адже умови для пляжного футболу у нас чудові.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel