Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Від згадки про них в окупантів тремтять коліна: сьогодні Волинській бригаді тероборони виповнюється 5 років

Хай береже вас Бог!

Фото 10бригади ТрО.

Від згадки про них в окупантів тремтять коліна: сьогодні Волинській бригаді тероборони виповнюється 5 років

27 червня 2018-го – саме з цієї дати почала писатися історія 100 обр ТрО

Незадовго до широкомасштабного вторгнення рф бригада стала на шлях розгортання. Про це повідомлено на сторінці бригади у фейсбуці.

«Протягом року ми виконували завдання на українсько-білоруському кордоні, протяжність якого в межах Волинської області, нагадаємо, складає 215 км. Бійці бригади спорудили без жодного перебільшення унікальну систему фортифікаційних споруд та інженерних загороджень. І дуже ймовірно, що саме це стало одним із чинників, які стримали озвірілого кремлівського диктатора та його вусатого поплічника від нападу на Україну з волинського напрямку», - йдеться у дописі.

На початку березня та на початку квітня нинішнього року підрозділи приступили до виконання бойових завдань на сході України, де Волинська бригада тероборони нині й перебуває у повному складі.

Дізнавшись, що на позиції зайшли підрозділи «свіженької» бригади, ворог з усіх сил взявся їх «кошмарити». Обстріли та штурми могли безперерво тривати впродовж кількох діб – окупанти наївно сподівалися, що у волинських тероборонівців затремтять колінця…

«Ми все витримали, міцно вгризлися тепер уже в ґрунти Донбасу – і дуже потужно зацідили ворогу у відповідь! – Тепер при згадці про волинських тероборонівців колінця тремтять в окупантів!

На жаль, щоденна боротьба і перемоги даються нам дуже дорогою ціною. Ціною життів кращих бійців нашої бригади. Ім’я кожного полеглого побратима назавжди вписане в історію 100 обр ТрО. І сьогодні ми насамперед схиляємо голови, вшановуючи тих, хто з честю та славою повернувся з війни на щиті і вже спостерігає за наближенням нашої Перемоги з небес», - написано в повідомленні.

Пам'ять про полеглих побратимів та обов’язок перед Батьківщиною кличуть вперед. Волинська бригади тероборони, як невід’ємна складова ЗСУ, продовжуватиме боротьбу до повного звільнення України в кордонах 1991 року, визнаних усім цивілізованим світом.

Тримаємо стрій – Перемога буде за нами!

Читайте також: Ситуація на кордоні Волині з Білоруссю станом на ранок 27 червня.

Реклама Google

Telegram Channel