Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Прапор з фронту піднімуть на саміті НАТО – Степан Барна передав його учасникам марафону

«Бажаю успіхів і багато здоров’я бігунам пробігти цю відстань і одночасно сподіваюся, що на саміті НАТО наша країна таки отримає оновлення політичних відносин між Києвом і Альянсом».

Фото Європейська солідарність.

Прапор з фронту піднімуть на саміті НАТО – Степан Барна передав його учасникам марафону

Розпочався 16-денний біговий марафон «Київ-Вільнюс», в якому беруть участь 33 українські та литовські бігуни

Степан Барна, боєць 10-ої гірсько-штурмової бригади, депутат Тернопільської обласної ради з фракції «Європейська Солідарність» передавав бігунам прапор України, щоб вони донесли до Європи і світу, що Україна – це європейська держава і заслуговує на членство в НАТО.

«Дуже важливо донести до Європи і до світу, що Україна – це європейська держава, в якій за цінності демократії, свободи слова віддають життя українські солдати. Цей прапор – це прапор, котрий стоїть на кордоні Європи та орди, яка сьогодні називається росією», – сказав Степан Барна, інформує eurosolidarity.

 

 «Саме тому бажаю успіхів і багато здоров’я бігунам пробігти цю відстань і одночасно сподіваюся, що на саміті НАТО наша країна таки отримає оновлення політичних відносин між Києвом і Альянсом. І ми будемо разом в єдиній Європі, в єдиному цивілізованому світі і в єдиному Північноатлантичному альянсі», – наголошує захисник України.

33 спортсмени з Латвії та України беру б участь у Міжнародному марафоні «Я підіймаю прапор за Україну в НАТО». Кількість учасників марафону – 33 – дорівнює кількості членів Альянсу, якщо Україна стане членом НАТО. Кінцева точка марафону — Вільнюс, де 11 липня під час саміту НАТО проведуть урочисту церемонію підняття українського стяга.

Реклама Google

Telegram Channel