Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Знана в Україні компанія з волинською пропискою святкує день народження

Штурвал компанії - в надійних руках Євгена Дудки.

Фото із сторінки Євгена Дудки у Facebook.

Знана в Україні компанія з волинською пропискою святкує день народження

Іменинники можуть гордитись не тільки своїми економічними здобутками, а й величезним внеском у нашу Перемогу, яку вони роблять як благодійники та волонтери

Рівно 22 роки тому з’явилась фірма ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ», яка виросла до одного з найпотужніших гравців на агроринку України.

ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ – материнська компанія по відношенню до  групи компаній ТМ «ВІЛІЯ», яка включає ряд підприємств Волинської та Рівненської областей.

Керівництво підприємством здійснює Євген Дудка, який стояв біля його витоків. Сьогодні, в день народження компанії, Євген Степанович згадав, з чого все починалось:

«На АЗС Каскад» припаркувалося авто, «Опель Вектра», молоді люди увійшли до приміщення. Троє випускників ЛНТУ та колега з Рівного (Володимир Корж) за чашкою кави зібралися, щоб дати назву фірмі, реєстрація якої мала відбутися наступного дня.

Серед багатьох ідей вибрали - Волинь-Зерно-Продукт.

Розуміння відповідальності саме за таку назву, викликало острах.

З того часу почала писатися історія підприємства, вже знаного, як на Волині, так і за її межами.

Мені, як засновнику, щастило на гарних людей.

Насамперед - це команда однодумців, амбітних та сповнених енергією людей (працювали майже без вихідних та відпусток); партнери, що повірили в нас стали надійною опорою!

Це була основа та пояснення нашого росту. Не став виключенням і цей рік.

Найкращий колектив Волинь-Зерно-Продукт!!!

Щиро вітаю Вас, з 22-ю річницею!

Дякую усім, хто залишається нашими прихильниками сьогодні», - зазначив Євген Дудка на своїй сторінці у Facebook.

 

Від редакції.

Колектив «Волині» щиро вітає іменинників із святом!

«ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» - це вже давно економічна візитка картка нашого краю. Віримо, що міць компанії, а з нею і краю та всієї України, тільки зростатиме! Гордимось партнерством з працелюбними, енергійними, талановитими та патріотичними людьми, які працюють в компанії «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ», і які творять не тільки економічну силу підприємства, а й роблять неоціненний вклад у Перемогу. Євген Дудка разом з колегами неодноразово були на лінії фронту із «подарунками», які допомагають виганяти ворога з України і рятувати життя наших захисників. Хвала суперкоманді ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТУ», яка щиро любить рідну землю, і на ділі робить її процвітаючою!

Реклама Google

Telegram Channel