Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
Унікальний турнір рибалок: в Ківерцях змагались сімейні команди

Ловись, рибко, велика і мала!

Фото Ківерцвська міська рада.

Унікальний турнір рибалок: в Ківерцях змагались сімейні команди

Нещодавно у Ківерцівській громаді відбувся благодійний сімейний турнір з лову риби поплавцевою вудкою «Тато і Я – Рибальська сім’я» у м.Ківерці на озері Молодіжне за підтримки Ківерцівської міської ради

30 команд учасниць (склад команди дві особи) недільного ранку прибули на місце проведення. Короткий інструктаж, жеребкування провів головний суддя змагань Сергій Андрейчук.

60 учасників, серед яких були діти різного віку, змагались у двох турах по три години кожен з перервою. За результатами змагань суддівської колегії перше місце посіла команда «Рибацька компанія» (Богдан Маліков та син Владислав Маліков), друге місце здобула команда «Diezel» (Олександр Бохонко, син Лука Бохонко), третє за командою «Мисливці за удачею» (Богдан Карпюк, син Макар Карпюк).

 

 Переможці та призери були нагороджені медалями відповідного гатунку, грамотами та  статуетками, а також цінними призами, солодощами, інформує Ківерцівська міська рада.

 

 У номінації «BIG FISH» (найбільша риба) перемога команди «Мисливці за удачею» (Богдан Карпюк, син Макар Карпюк). Команди, що не потрапили до трійки переможців, були також нагороджені подяками за активну участь, солодощами від Ківерцівської міської ради та подарунками магазину для рибалок у Луцьку «Flagman».

Під час благодійного заходу на підтримку ЗСУ вдалось зібрати кошти у сумі 10 тисяч двісті п’ятдесят гривень. За правилами спортивної риболовлі, риба зважувалась та випускалась в озеро Молодіжне.

 

 Під час перерви усі мали змогу пригоститись гарячою стравою за рецептом міського голови Олександра Ковальчука, поспілкуватись у колі однодумців, поділитись враженнями.

 

 Ківецівська міська рада висловила подяку за підтримку турніру магазину для рибалок у Луцьку «Flagman», федерації риболовного спорту Волинської області, Володимиру Маковецькому «Волиньагропродукт».

Як відомо, при центрі позашкільної освіти Ківерцівської міської ради функціонує гурток для дітей з спортивної риболовлі (керівник гуртка Сергій Андрейчук).

До речі, сьогодні, 27 червня, у світі відзначається день рибальства!

 

 

Telegram Channel